आयच्यान पंचायत चलो अभियान मंत्री पंचायतींनी भेट दिवन येवजणांच्या अंमलबजावणीचो नियाळ घेतले

ता. 26 फेब्रुवारी 2024

राज्यांत आयच्यान पंचायत चलो अभियानाक सुरवात जातली. हे अभियान 27, 28, 29 फेब्रुवारी आनी 1 मार्च 2024 मेरेन चलतले. दरेक मंत्री आपल्या थारायिल्ल्या कार्यक्रमा प्रमाण थळावें आमदार आनी लोकप्रतिनीधीं सयत पंचायतीनी भेट दिवन सरकारच्या विवीध येवजणांच्या अंमलबजावणीचो नियाळ घेतले. तशेंच लोकांच्यो समस्यां आनी प्रस्न समजावन घेतले.

मुख्यमंत्री डॉ. प्रमोद सावंत पणजी आनी ताळगांव मतदारसंघ, भलायकी मंत्री श्री. विश्वजीत राणे मुरगांव, नुवें, शिरोडा आनी मडकय मतदासंघ, येरादारी मंत्री मॉविन गुदिन्हो कळंगुट, काणकोण, पेडणे आनी सांतआंद्रे, कृशी मंत्री रवी नाईक दिवचल आनी वाळपय, उदकास्त्रोत मंत्र सुभाष शिरोडकर सांताकृज, हळदोणा आनी सावर्डे, पर्यटन मंत्री रोहन खंवटे कुडचडे, दाबोळी, प्रियोळ आनी वेळ्ळी, खेळा मंत्री गोविंद गांवडे सांगे, साळगांव, कुडतरी आनी कुंकळ्ळी, महसूल मंत्री आतानासियो मोन्सेरात वास्को, मडगांव आनी मये, वीज मंत्री रामकृष्ण/सुदीन ढवळीकर म्हापसा, साखळी आनी कुठ्ठाळी, नुस्तेमारी मंत्री निळकंठ हळर्णकर फातोर्डा, फोंडा आनी कुंमारजुवा, समाज कल्याण मंत्री सुभाष फळदेसाय पर्ये,मांद्रे, पर्वरी आनी थिवी आनी कायदो मंत्री आलेक्स सिक्वेरा नावेली, बाणावली, केपे आनी शिवोली विधानसभा मतदारसंघात भेट दितले.

म्हा /सप/ प्रना/ विगां/ 2024/131

Skip to content