वीज पुरवण खंडीत

ता. 19 मार्च 2021

ता. 22 मार्च 2021 दिसा कुळे, दाबाळ आनी मोले फिडराचेर ताकतिकेचें दुरूस्ती काम करपाचें आशिल्ल्यान सकाळी 9.00 ते दनपारां 2.00 वरां मेरेन आंबेउदक, आमेधुळे, आमिंगोस, बाबूलीवाडो, भगवती, कोडली तिस्क, दाबाळ चर्च, दाबाळ स्कुल, दावकोण, धोंड, ब्रागांझा, फर्न्स इंजिनियरिंग, घोटीमळ, गवळ बांडोळ, गुड्डेमळ, आयवो ब्रागांझा, काकोडकर, कळसय स्कुल, कळसय गांव, करमणे मुळावी शाळा, खळुली, किर्लपाल, मळकर्णेकर, मोरकणी, नार्वेकर, निलगिरी, पी. के. मेटल, पेरीमळ, पेरीउदक, पॉल्ट्री फार्म, पीटीआय, पीटीआय कोडली, पीडब्लुडी, क्वॉलिटी ग्रॅनायट, रोझारीयो, आर. व्ही. एस. वेंलिंगकर, सादगाळ, सकली बांडोळ, सकली वागेल, सामंत, सांतोण, सावरगाळ, तळप, तातोडी खण, वयली बांडोळ, वयली वागेल, वागोण ग्रामपंचायत, वागोण गांव, जांबळीमळ आनी सरभोवतणच्या वाठारांत वीज पुरवण जावची ना.

म्हा /सप/ प्रना/ विगां/ 2021/330

Skip to content